Novinky

Všechny aktuální informace zveřejňuji zde na svém webu a na facebooku Anireves.

Momentálně se věnuji několika zákazníkům při individuálních lekcích. A další zájemci přibývají. Během individuální hodiny toho stihneme probrat a vyřešit opravdu hodně, mám 100% času jen na Vás a Vašeho psa. Lekce vždy probíhají po domluvě individuálně, takže nás můžete klidně potkávat ve městě, v běžném provozu, „neschováváme se na cvičáku“. Většina pejsků, kteří za mnou jezdí mají totiž problém se socializací a začleněním do běžného života. A tak se snažím společně s páníčkem tento problém vyřešit.

Spouštím projekt skupinových výcviků. Skupinky jsou v rozmezí od 2 do 6 psů. A to proto, abychom si stále zachovali řádnou úroveň a taky prostor pro to, věnovat se každému psovi a pánovi co nejvíc. I v tomto případě stále platí, že k celé skupině a všem jejím členům přistupuji individuálně!

Každý konkrétní problém má nějaké řešení, a každé bývá jiné. Velmi si na tomto přístupu zakládám. Nechci aby se během mé lekce cítili pes ani jeho pán jakkoliv diskonfortně! Respektuji osobnosti pejsků i jejich majitelů. Proto neuznávám rady přes telefon nebo internet nebo jaksi univerzálně. Je důležité vědět, že každá konkrétní situace vypadá pokaždé jinak a to proto, že nějak zareaguje pes a nějak jeho pán. Tohle já potřebuji vidět, abych byla schopna situaci adekvátně posoudit a vyhodnotit a říct správné řešení. Samozřejmě existuje základ na kterém stavím i já sama, ale i tak dokážu reagovat a přizpůsobit možnosti výcviku na povahu konkrétního psa i jeho pána.

Další novinkou, kterou chystám jsou semináře na téma STOPY a PACHOVÉ PRÁCE a semináře na téma výchova a výcvik psa. A dále budu nabízet službu „vyberu Vám psa na míru“, abychom předešli případnému zklamání a problémům s nezvládáním psího temperamentu.

A poslední novinka je, že chystáme zbrusu nové zázemí a cvičiště. Takže je na co se těšit 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.