Ceník

Vše vždy záleží na individuální domluvě. Neváhejte zavolat nebo napsat a zeptat se. Vždy se snažím vyjít vstříc a najít nejlepší řešení pro Vás i Vašeho pejska.

Každý pes jde vychovat a pod správným a svědomitým vedením i vycvičit. Dovolte mi, Vás o tom přesvědčit.

Každá lekce trvá 45 minut.


Hodina individuální lekce u nás — 300 Kč
S pejskem po domluvě přijedete k nám a já se budu věnovat jen Vám a Vašemu pejskovi, nikdo další se lekce neúčastní, kromě Vašeho případného doprovodu. Jestli budeme pejska cvičit nebo vychovávat záleží na Vás (jde o to, že uvidím jak se pejsek chová na „neutrálním území“)


Hodina individuální lekce u Vás — 300 Kč (do 15 km od Slavětína) + doprava 5 Kč za km tam a zpět – doprava je počítána při dojezdu více než 15 km
Přijedu za Vámi a lekce bude probíhat na místě určeným Vámi
(může to být Vaše zahrada, může to být park, louka, les či náměstí… zkrátka místo, které máte blízko a které si sami zvolíte nebo klidně přímo u Vás doma).


Skupinový výcvik (min 2 psi, max 8 psů) — 200 Kč
Máte-li kamarádku, kamaráda, partnera, sourozence nebo partu můžeme udělat i výcvik ve skupině, nebo se můžete přidat do některé z našich skupinek.


Výcvikový kurz 10 lekcí – individuální — 3000 Kč
Jedná se o desetihodinový kurz, ve kterém se zaměříme na Vaše potřeby a požadavky. Nepředstavujte si „cvičák“, jedná se stále o individuální výcvik, takže jen Vy, Váš pes a já (případně Váš doprovod).


Výcvikový kurz 10 lekcí – skupinový (min 2 psi, max 8 psů) — 2000 Kč
Pokud Vám nevadí společnost dalších lidí a pejsků a chcete chodit cvičit nebo vychovávat pravidelně, pak je tento kurz určen právě pro Vás.


Speciální přístup (individuální hodina) — 500 Kč
Máte-li psa problémového, agresivního, nezvladatelného nebo vyžadujícího zvláštní, speciální zacházení.
Vše záleží vždy na domluvě.

Komentáře jsou vypnuty.